STREFA MAMY

W Salonie Sztuka Odnowy każda mama znajdzie przestrzeń dla swoich potrzeb: ukojenia.. wyciszenia.. zadbania o siebie.. Otrzyma także zrozumienie dla swojego stanu jak i profesjonalne wsparcie oraz wiedzę na temat swojego wyjątkowego stanu.

 
brzuszek.png

DLA KOBIET W CIĄŻY

REHABILITACJA I MASAŻ

Stosujemy bezpieczne techniki zaczerpnięte z metod powięziowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i ciągle aktualizowana wiedza pozwalają na złagodzenie lub pozbycie się dolegliwości bólowych, przyszłej mamy, już po pierwszej terapii.

 

Terapie: PGP (zespołu niestabilności obręczy kończyny dolnej), LBP (low back pain), zespołu mięśnia gruszkowatego, zespołów pseudokorzeniowych, ganglionów, zespołów cieśni nadgarstka, zablokowania barku i szyi.

 

Drenaż kończyn dolnych – manualny lub za pomocą Endermologii.

PIELĘGNACJA CIAŁA

-zapobiegamy powstawaniu rozstępów poprzez naukę masażu i dobór odpowiednich kosmetyków bezpiecznych zarówno dla Mamy, jak i Dziecka

- relaksujemy, rozluźniamy ciało, wygładzamy skórę, zmniejszamy obrzęki

 

KOSMETYKA TWARZY

- proponujemy bezpieczne zabiegi nawilżające i odżywiające skórę twarzy

- zajmujemy się zapobieganiem i wyciszaniem trądziku hormonalnego, a także tworzeniu się przebarwień

WEGAŃSKI MANICURE / PEDICURE!

Przyszła Mama też może być zadbana!

images.jpg

DLA KOBIET PO PORODZIE

REHABILITACJA I MASAŻ

 

Terapia połogowa – w pierwszych tygodniach po porodzie. Stymuluje obkurczanie się brzucha i aktywację mięśnia poprzecznego. Sprawdzamy stan tkanek brzucha i dobieramy odpowiednie ćwiczenia. Terapia kręgosłupa ma na celu normalizację napięć i rozluźnienie napiętych tkanek, a dzięki temu złagodzenie lub nawet zanik dolegliwości bólowych. Uczymy jak poprawnie podnosić dziecko i je pielęgnować, by nie pogłębiać istniejących dolegliwości.  Stosujemy techniki terapii manualnej, powięziowej i kinesiotapingu oraz igłowania suchego i pinopresury.

 

Terapia po połogu – likwiduje dolegliwości bólowe stymulowane długotrwałym karmieniem piersią oraz częstym noszeniem dziecka. Praca na tkankach brzucha pozwala na jego aktywację i nieoperacyjne zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego brzucha.

 

PIELĘGNACJA CIAŁA

- wygładzanie i ujędrnianie skóry po porodzie

- stymulacja obkurczania się skóry na brzuchu

- likwidacja cellulitu

- zmniejszanie widoczności rozstępów

- rehabilitacja blizny po CC

 

KOSMETYKA TWARZY

- likwidacja lub zmniejszanie przebarwień

- likwidacja lub zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek

- nawilżenie i wyciszenie skóry

- wyciszenie trądziku hormonalnego

.

We hope you will join us in our inspiring and enchanting atmosphere.