top of page

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół: Meet the Team

FIZJOTERAPEUCI

DSC03194.jpg

Kasia Łapacz

Założycielka i właścicielka Sztuki Odnowy 

 

Mgr fizjoterapii, naturoterapeuta, absolwentka 3 letnich studiów akupunktury w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Integracyjnej w Krakowie. 

 

"Łączę terapie wschodu i zachodu, szukam przyczyny dolegliwości i próbuję poznać prawdziwy korzeń problemu. 

Lubię Ludzi. Wierzę w Ludzi i ich potencjał do zmiany. W mojej pracy staram się nakierować ich na ścieżkę do wyleczenia nie tylko ich problemów fizycznych, ale też duchowych.

 

Od czterech lat praktykuję medycynę chińską starając się promować ją wśród terapeutów i pacjentów. "

justynka_edited.jpg

Justyna Rejmak 

Magister Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Wojskowo-

Lekarskim, Naturoterapeuta.

Specjalizuję się m.in. w uroginekologii, terapii blizn, ortopedii i traumatologii i neurologii. 

"W pracy wykorzystuję medycynę klasyczną jak i terapię naturalną.

Fizjoterapia jak i medycyna jest moim życiem. Moją pasją, która towarzyszy mi od najmłodszych lat.

Cały czas kształcę się i doskonalę swoje umiejętności w medycynie klasycznej i alternatywnej by jak

najlepiej poznać działanie ciała i duszy człowieka. Daje mi to możliwości lepszej , dokładniejszej oceny

nawet w najpoważniejszych rozpoznaniach.

Czas, który spędzam z moimi pacjentami jest dla mnie bardzo ważny. Zawsze staram się podejść do

Waszego problemu z pełnym zaangażowaniem. Każdy z Nas jest inny, dlatego plan rehabilitacji też jest

ustalany indywidualnie. Chciałabym, by każdy pacjent był świadomy i brał aktywny udział w procesie

terapeutycznym/naprawczym swojego ciała

Moje kompleksowe, holistyczne podejście do ciała i ducha nie zawsze jest dla Was oczywiste, ale

pamiętajcie, że niektóre problemy ciała są problemami duszy."

tomek.jpg

Tomasz Rafalski 

"Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą manualnym, terapeutą wisceralnym, naturopatą.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem jako asystent lekarza ortopedy traumatologa Radosława Składowskiego od 2012r.

Od około czterech lat wraz z wykładowcami zebranymi przy tymże lekarzu prowadzę kursy z zakresu Medycyny Manualnej FRSc oraz Pinoterapii.

Uczestniczyłem w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych, gdzie zdobywałem i poszerzałem swoją wiedzę, którą wykorzystuję w praktyce zawodowej. Były to m.in.:  Akupunktura klasyczna w ujęciu klinicznym, Klucz Geodynamiczny w Terapii Manualnej dr. Bieleckiego,  Terapia wisceralna wg prof. Ogułowa moduł I i II, Igłoterapia, Instruktor Rekreacji Ruchowej,  Terapia Manualna wg koncepcji Plaatsmana dotycząca leczenia dysfunkcji miednicy i  kręgosłupa szyjnego

 

Osobiście nie lubię kategoryzowania pacjentów na ortopedycznych, neurologicznych, bólowych itp. W pracy gabinetowej usiłuję wszelkimi znanymi mi metodami rozwiązać problem zdrowotny pacjenta i wprowadzić zmiany sięgające do powodów dysfunkcji. "

279793730_549190829886883_57106719236451799_n.jpg

Jakub Kominko

Skończyłem Fizjoterapię na wydziale Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Fizjoterapia to moja pasja, dlatego też nieustannie uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach. Brałem udział w „Cyklu szkoleń dla fizjoterapeutów” z ramienia Instytutu Medycyny Chińskiej ITCM DAO w Krakowie. Aktualnie oprócz pracy z pacjentami tłumaczę jedną z pozycji książkowych nt. metody Manipulacji Powięzi.

Ukończone szkolenia specjalistyczne:

Manipulacja Powięzi wg Luigiego Stecco, poziom I i II

Pinoterapia

Hirudoterapia

Akupunktura ucha (Aurikuloterapia)

Akupunktura czaszki wg dr Yamamoto

Terapia Trzewna Ogułowa

Igłoterapia Sucha

Masaż Tkanek Głębokich (Deep Tissue Massage)

W pracy stawiam na podejście holistyczne, a więc całościowe. Poznane metody oraz doświadczenie pozwalają mi na wielopoziomowe podejście do zdrowia pacjenta. Kompleksowe działanie poprzez terapię manualną, terapię narzędziową, medycynę chińską i integracyjną przyśpiesza czas powrotu do pełnej sprawności pacjenta.

DSCF7448 — kopia.jpg

Aleksandra Woszczyk 

Terapeutka Mięśni Dna Miednicy, Edukatorka i Coach PelviFly.

Instruktorka PFS- sport bezpieczny dla Kobiet.

Pracuje z kobietami, na każdym etapie życia, stawiając przede wszystkim na profilaktykę i świadomość własnego ciała.

"W swojej pracy staram się spojrzeć na pacjentki całościowo. Jestem mama dwóch córek wiec nieobce są mi tematy związane z dysfunkcjami dna miednicy i opieki okołoporodowej"

TERAPEUCI 

karola.jpg

Karolina Wojdała

"Jestem aktorką, absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie.

W 2016 r. obroniłam doktorat w Akademii Teatralnej, którego temat dotyczył przede wszystkim zagadnień związanych z mową oraz głosem.

W pracy z głosem i mową ogromną rolę odgrywa ciało człowieka. W związku z tym chcąc rozwijać swoją wiedzę i fascynację dotyczącą ciała ludzkiego i pracy z nim, poszukiwałam różnych form, technik, metod.

Ukończyłam dwuletnie technikum masażu, studia logopedyczne, jestem również naturopatą.

Należę do grona wykładowców i współprowadzę kursy metod takich jak: Pinoterapia oraz I Moduł Medycyny Manualnej FRSc według Radosława Składowskiego.

Jestem zafascynowana: Metodą Feldenkraisa, Rolfingiem oraz pracą Lowena.

Miałam ogromną przyjemność na swojej drodze spotkać Kristin Linklater, światowej sławy nauczycielkę głosu. Aby stać się nauczycielem tej metody, od kilku lat wyjeżdżam do Szkocji, gdzie znajduje się Linklater Voice Centre.

Metoda ta opiera się na pracy z ciałem, oddechem, głosem, wyobraźnią oraz emocjami. Myślą przewodnią metody jest to, iż poprzez zaufanie ciału, jego systemom funkcjonowania, można pozwolić na to, aby głos naturalnie, bez przeszkód wydobywał się na zewnątrz. Wykonując konkretne ćwiczenia, można rozwinąć świadomość ciała, uważność oraz rozluźnić się. Dzięki wszystkim tym elementom wpływam na jakość oddechu. "

A_R.png

Agata Malatrczyk 

Dyplomowana terapeutka neurorefleksologii Sorensensistem TM. Swoją wiedzę zdobyła w Międzynarodowym Instytucie Lone Sorensen i nadal zdobywa poprzez praktykę w zakresie:

-Refleksologii Twarzy (Face Reflexology)
-Terapii neuro- odruchowa stóp Praxis Vertebralis (Neuro Foot Reflexology Praxis Vertebralis)
-Refleksologii rąk (Hand Reflexology)
-Tybetańskiej Refleksologii Głowy i Karku (Tibetan Reflex Therapy Head and Neck)
- Japońskiego Cosmo Liftingu Twarzy (Japanese Cosmo Facelifting)
- Dwubiegunowej terapii neuro- odruchowa (Bipolar Neuro Therapy)
- Zarządzania wagą (Weight Managment)

więcej: BeAlive

20220131_111645 (2).jpg

Ola Duda

"Robienie masażu Kobido i Lomi Lomi są moim nowym życiem, które fascynuje mnie swoją nową jakością – skupieniem, delikatnością, przekazywaniem drugiej osobie  poczucia bezpieczeństwa i opieki, podczas gdy technika (choć ważna i wymagająca doskonalenia) jest jedynie narzędziem.

Moje nowe życie zaczęło się wraz z ukończeniem kursu nauczycielskiego Jogi Kundalini ponad 15 lat temu. Zaczęłam uczyć jogi i weszłam na ścieżkę rozwoju, która daje mi dużo satysfakcji. Kolejnym krokiem jest właśnie wykonywanie masaży."

pati.jpg

Patrycja Kacprzyk

"Jestem certyfikowanym coachem, mentorem, Team coachem, oraz Trenerem Umiejętności Psychospołecznych.

Realizuję również sesje w obszarze zapobiegania wypaleniu zawodowemu, oraz przygotowania do rozpoczęcia nowej ścieżki zawodowej.

Jestem certyfikowanym  doradcą testów psychometrycznych Everything DISC oraz facylitatorem pracy grupowej narzędziem Action Learning.

W pracy wykorzystuję elementy Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz Terapii Schematów. Aktualnie jestem studentką psychologii oraz studiów podyplomowych na kierunku  Terapia uzależnień i współuzależnionych."

więcej: www.patrycjakacprzyk.pl

275569279_666486011466125_4171614584069147222_n.jpg

Ania Kominko

"Z wykształcenia jestem sumiennym inżynierem, menadżerem i specjalistą w dziedzinie medycyny naturalnej, z pozoru tzw. umysł ścisły, jednak ja wbrew stereotypom mam duszę artysty - kocham muzykę, taniec i sztuki wizualne. Kocham ludzi... wszystkich...

Odkąd pamiętam jestem bardzo ciekawa życia i świata, mam też momenty wyciszenia – dziś

umiem je nazwać – to MEDYTACJA.

Duchowość i medycyna komplementarna to moje dwie życiowe pasje. Zgłębiam tajniki ich obu już prawie 30 lat. W tym czasie odbyłam wiele warsztatów, ukończyłam kursów dzięki

czemu jestem dyplomowanym terapeutą a najważniejsze, że był to dla mnie samej czas rozwoju osobistego i podnoszenia świadomości. Od 10 lat mam jednego nauczyciela duchowego. Ukończyłam 3 – letnią Szkołę Wiedzy Tajemnej. W Sztuce Odnowy chcę dzielić się z Wami moją największą miłością. Od dziecka kocham dźwięk a od

trzech lat pracuję z misami tybetańskimi indywidualnie jako terapeuta i daję koncerty na

gongach i misach. Mam świadomość tego w jakim świecie dziś żyjemy i jak duża jest potrzeba wyciszenia i wewnętrznej harmonii; a tym właśnie mogę się dzielić z Wami dzięki relaksacyjnej podróży w dźwiękach mis tybetańskich, na które serdecznie Was wszystkich zapraszam.

Z Miłością"

KOSMETOLOGIA

51838830_538978406608944_6295835127180165120_n.jpg

Dominika Arciszewska

Profesjonalnie wykonuje Makijaż Permanentny metodą Microblading & Shading. Ponadto w jej ofercie: Mezoterapia Mikroigłowa, Przedłużanie i Lifting Rzęs.

ania kosm.jpg

Anna Wolniak

25 lat w zawodzie kosmetyczki i olbrzymie doświadczenie zdobywane przez lata w wielu warszawskich gabinetach kosmetycznych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Szczera, otwarta, ambitna i do granic profesjonalna! 

dominika.jpg

Dominika Kuskowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku elektroradiologia, mgr kosmetolog ze specjalizacją z kosmetologii bioestetycznej. Najbardziej w swojej pracy ceni sobie efektywność i bezpieczeństwo zabiegu. Specjalizuje się zabiegach anti-aging, w tym w mezoterapii mikroigłowej, na której temat prowadziła badania naukowe. W kręgu jej zainteresowań znajdują się również stymulatory tkankowe, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego czy plazmy medycznej. Poza kosmetologią interesuje się treningiem siłowym i dietetyką. Ważne jest dla niej zachowanie równowagi pomiędzy pracą i obowiązkami a odpoczynkiem i dobrą zabawą.

13585038_843557035776919_465154566010166706_o.jpg
bottom of page